در این مقاله قصد داریم به شما چند نکته مهم را راجع به درست کردن یک جو عالی و دلپسند برای مشتریان خود در رستوران فست فود آموزش دهیم که چطور بهترین جو را برای رستوران فست فود درست کنیم

چطور بهترین جو را برای رستوران فست فود درست کنیم ؟

نکته اول: نورپردازی

نورپردازی رستوران فست فود شما بستگی به ویژگی ها و سبک رستوران خاص شما دارد. برای آن که مثلا جو را کمی رمانتیک تر کنید، از نورهای کم و ملایم استفاده کنید. اگر حالت رستوران شما پرانرژی و شادی بخش است، نور را در آن زیاد کنید.

نورپردازی رستوران: مشاوره و تجهیزات فست فود روبوفود

                   نورپردازی رستوران

نکته دوم: مبلمان

فقط این نکته را یادآور می شویم که مبلمان راحت در کنار دکوراسیون شیک واقعا بر حتی سفارشات مشتریان اثر می گذارند.

مبلمان رستوران: تجهیزات فست فود روبوفود

                   مبلمان رستوران

نکته سوم: تم و هنرورزی در رستوران

نقاشی و عکس در رستوران ها فست فود به ایجاد یک تم و مود مناسب در مشتری کمک شایانی می کنند. چرا که به مشتری کمک می کنند رستوران شما را بهتر به خاطر بسپارند و آن را برای سایرین راحتتر تعریف کنند.

تم رستوران: تجهیزات فست فود روبوفود

                        تم رستوران

نکته چهارم: رنگ ها

داشتن یک طرح رنگ مشخص و جذاب مشتریان را گرسنه تر می کند. حتی یکی از روان شناسان رنگ در رابطه با این موضوع می گوید که همه موارد دیگر را کنار بگذاریم، موفقیت بلندمدت یک رستوران تا حد زیادی وابسته به نحوه استفاده از رنگ ها و تحریک کردن اشتهای مشتریان است.

رنگ بندی رستوران: تجهیزات فست فود

                    رنگ بندی رستوران

نکته پنجم: کارمندان

داشتن کارمندانی خوش برخورد و اهل همکاری و کمک یک ضرورت است. بدون آن ها مشتریان از تجربه خود در رستوران فست فود شما لذت نمی برند و بعید است که برای بار دوم به رستوران شما بیایند.

جذب کارمندان کارکشته برای رستوران

                     کارمندان رستوران

نکته ششم: تمیزبودن

اولا که شلوغی و کثیفی در همان نگاه اول مشتری را دلسرد می کند و در ضمن به او القا می کند که خیلی به استانداردهای پاکیزگی برای آشپزی و سرو غذا توجه ندارید.

پاکیزگی و تمیزی رستوران فست فود: تجهیزات فست فود روبوفود

نکته هفتم: راحتی

اول از همه باید از مطبوع بودن دمای رستوران مطمئن شوید. در ضمن از منوی خاص فصول استفاده کنید یعنی اگر روز سرد و بارانی است، حتما سوپ را در منوی آن روز به طور ویژه قرار دهید.

راحتی در رستوران فست فود

مسلما نکات بیان شده در این مقاله تنها موارد مهم برای راه اندازی یک  فست فود موفق نیستند. برای همین، به شما پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی مشاوره فست فود با شرکت تجهیزات فست فود روبوفود تماس بگیرید. این شرکت با بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه فروش دستگاه فست فود و مشاوره و راه اندازی فست فود می تواند به کلیه سوالات شما کارآفرینان عزیز پاسخ دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *