دستگاه دو منظوره هات ویچ – هات داگ پز گردان

دستگاه کورن داگ ساز اتوماتیک
فوریه 13, 2016
دستگاه کیوسک فر چیپس
می 24, 2016

دستگاه دو منظوره هات ویچ – هات داگ پز گردان

داشتن یک دستگاه با قابلیت تولید چند محصول یک ویزگی منحصر بفرد میباشد که در مجموعه تولیدات تجهیزات فست فودروبوفود وجود دارد دستگاه دومنظوره هات ویچ و هات داگ پز گردان یک کیوسک آماده قابلیت تولید و پخت انواع هات داگ و همچنین هات ویچ را دارد.

دستگاه دو منظوره هات ویچ – هات داگ پز گردان

هات داگ یک محصول دوست داشتنی است و معمولا مواد غذائی تولید شده با هات داگ معمولا طرفداران خاص خود را دارد این دستگاه دارای قسمت فر هات داگ پز برای پخت هات داگ بصورت تنوری بوده که بصورت چرخان میباشد و پخت تنوری در کیفیت محصول نهایی بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

در قسمت دیگر دستگاه نیز یک پرس و ساندویچ میکر با قالب جدید میباشد که نانی را که در داخل آن هات داگ پخته شده میباشد را پرس نموده و حالت لقمه ای در میاورد که جهت آشنایی با این محصول به منو ویدئو سایت مراجعه بفرمائید.

سطح روی دستگاه استیلنس استیل بوده و با هالوژن دارای روشنائی است ضمن اینکه چرخ نیز در زیر این کیوسک تعبیه گردیده که جابه جای این دستگاه را آسانتر نموده و در زیر دستگاه نیز کابین با درب ام دی اف وجود دارد که جهت نگهداری مواد اولیه میتوانید از آن استفاده نمائید.

دستگاه هات داگ پز گردان و هات ویچ در تجهیزات فست فود روبوفود تولید شده و از پرفروشترین لوازم فست فود موجود در شرکت میباشد.

مشخصات دستگاه: دستگاه شامل فر هات داگ پز تنوری و پرس هات ویچ میباشد

امکانات دستگاه:   ترموستات دیجیتال دمای فر  – فن کانوکشن – ترموستات دمای قالب هات ویچ

ظرفيت توليد دستگاه: هات داگ پز۸عددی – هات ویچ ۶۰ عدد درساعت

مشخصات وميزان برق مصرفي: ۲۲۰ولت تک فاز – فر ۲۰۰۰ وات-هات ویچ ۶۰۰ وات

جنس دستگاه: استنلس استیل-قالبهای هات ویچ روکش تفلون

ابعاد دستگاه: طول -۸۰عرض-۵۰ارتفاع۱۸۰(سانتیمتر)

وزن دستگاه: ۷۰ کیلوگرم